Apie Milano

Daug keliavome po Europą ir žvalgėmės kaip yra pasipuošę Paryžiaus, Romos ir Milano gatvėje praeiviai, o tada netikėtai pagalvojome, kad galime į Lietuvą atnešti išskirtinumo, patrauklumo ir gražaus stiliaus bei stiliaus aksesuarų. Esame sukaupę 10  metų patirtį drabužių prekyboje ir internetinėje prekyboje, tad tikimės, kad galime išpildyti Jūsų slapčiausios stiliaus įgeidžius!

 

Geriau būti stilingu nei madingu, mada yra masėms, o savitas stilius Jus pabrėžia ir išskiria iš pilkumos. Mūsų prekių katalogas yra sudarytas taip, kad Jūs galėtumėte susikurti savitą stilių iš dar Lietuvoje neregėtų prekių. Mums svarbus kiekvienas klientas! Tik dėl Jūsų dirbame, stengiamės ir tobulėjame! 

Visos prekės atrinktos pagal aukščiausius pasaulinius įvertinimus! Mes atsižvelgiame į žmonių nuomones, kurie jau įsigyjo šias prekes ir pateikiame tik tuos aksesuarus, kurie įvertinti geriausiai. Mums yra labai svarbu grįžtamasis ryšys, mes norime, kad su Jumis palaikyti ryšį ne vienam pirkiniui, o visam gyvenimui, todėl darysime viską, kad Jūsų nenuviltume!

Individualios veiklos pažymėjimo numeris: 1280312

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas, Lietuva, Tel. nr. 867066807

El. paštas milano.klientams@gmail.com